VIP TAŞIMACILIK

Akgün Kardeşler olarak,  VIP Özel Taşımacılık hizmetlerini VIP hizmet için tasarlanmış özel aksesuarlara sahip lüx ve konforlu VIP araçlarımız, farklı ve yenilikçi olamayı hedefleyen hizmet politikamız ile müşterilerimizin profesyonel bir hizmet ve konfor yaşamaları için deneyimli ekibimiz ile hizmet sağlamaktayız.

 VIP Taşımacılık kategorisinde hava alanı transferi, şehir içi ve şehir dışı turlar, iş görüşmeleri ve toplantıları, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerinizin ulaşım hizmetleri, özel kongre ve seminerler vb. hizmetlerinizde Öz Altın Turizm Taşımacılık olarak kaliteli ve kusursuz hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

 VIP ayrıcalığını yaşamak istediğiniz her türlü organizasyonlarınızda yanınızdayız.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Günümüzde resmi ve özel sektörler olmak üzere tüm kuruluşların en önem verdiği konulardan biri personellerin zamanında, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımının sağlanmasıdır.

 İş gücüne önem veren ve iş performansını her gün bir adım daha önde olmasını isteyen her kuruluş, personelinin güvenli, konforlu ve zamanında ulaşımını sağlanmasını ister.

 Firmamız Akgün Kardeşler, personellerinizin iş performanslarının üst düzeyde olması için zamanında ve konforlu bir şekilde, talep ettiğiniz her noktaya, zengin araç filosuna sahip araçlarımız ve profesyonel ekip kadrosu ile kusursuz bir transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik sıkıntısından en asgari şekilde etkilenmesini sağlar.

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrenci Taşımacılığı servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur gerektirir. Bu sorumluluğun bilincinde olan Akgün Kardeşler, geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenli ve zamanında ulaşım hizmetini sağlamak, okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Akgün Kardeşler için en önemli faktördür.

Öğrenci Taşımacılığı'nda hizmetin öneminin bilincinde olarak çalışmalarımızı öğrencilerimizin güvenliğini ve konforunu sürekli iyileştirmek çabası ile periyodik olarak yapılan anket ve hizmet kalite araştırmaları ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak, sürücülerimize gerekli eğitimleri vererek, güvenlik kurallarını fazlası ile yerine getirerek öğrencilerimizin güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamak hizmetini teminat altına almaktayız.

FİLO KİRALAMA

Akgün Kardeşler sadece tekil araç temini hizmeti sunmamaktadır. Talep üzerine uzun veya kısa süreli zamanlar için istenilen segmentte (otomobil, minibüs, otobüs) istenilen sayıda araç temini Akgün Kardeşler tarafından sorunsuz sağlanır. Büyük grupların  okul gezileri, personel seyahatleri gibi etkinliklerine istenilen donanımlarda araç temini Akgün Kardeşler güvencesiyle sağlanmaktadır.

Bizimle İrtibatta Olun

Sorunsuz Hizmet Almak İstiyorsanız Bizimle İrtibata Geçin.

İletisim